Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ABRAHAMS, Ivor (född 1935): Utan titel, signerad och daterad 1975 (under plattan), skulptur/blandteknik, höjd 29 cm, längd 48 cm
Slitage
107589
2011-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här