Ivor Abrahms skulptur

Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ABRAHAMS, Ivor (född 1935): Utan titel, signerad och daterad 1975 (under plattan), skulptur/blandteknik, höjd 29 cm, längd 48 cm

Slitage

107589

2011-10-30