Arvid Fougstedt oljemålning

Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FOUGSTEDT, Arvid (1888-1949): Kvinnoporträtt, signerad A Fougstedt, olja på duk, 73x60 cm

107608

2011-10-29