Motiv från Ville D´Avray oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Ville D´Avray, signerad Sam Fahlström, olja på duk, 72x100 cm

107618

2011-10-25