Elena Wiikholm oljemålning

Elena Wiikholm oljemålning
Elena Wiikholm oljemålning
Elena Wiikholm oljemålning
Elena Wiikholm oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIIKHOLM, Elena, (Ryssland/Sverige, samtida): Sovande man, olja på duk, signerad och daterad 2007, olja på duk, 130x55 cm

107619

2011-10-25