Henry Miller akvarell

Henry Miller akvarell
Henry Miller akvarell
Henry Miller akvarell
Henry Miller akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MILLER, Henry (1891-1980): Figurkomposition, signerad Henry Miller 34/64, akvarell, 54x40,5 cm

107683

2011-10-26