Henry Miller akvarell
Closed
2011-10-26
107687
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
MILLER, Henry (1891-1980): Figurkomposition, signerad Henry Miller 88/65, akvarell, 21x32 cm