Henry Miller akvarell

Henry Miller akvarell
Henry Miller akvarell
Henry Miller akvarell
Henry Miller akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MILLER, Henry (1891-1980): Figurkomposition, signerad Henry Miller 88/65, akvarell, 21x32 cm

107687

2011-10-26