Ester Kjerner olja
Valmis
2011-10-26
107691
| Korkein tarjous | 6 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
KJERNER, Ester (1873-1952): Penséer, signerad E.Kjerner, olja på pannå, 27x20 cm
Rest av rambronsering på pannå nedre kant