Leif Johansson komposition

Leif Johansson komposition
Leif Johansson komposition
Leif Johansson komposition
Leif Johansson komposition

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANSSON, Leif (född 1950): Komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 151x100 cm

107694

2011-10-26