Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, rokokostil, signerad 1822, fanerad, huggen skiva i kolmårdsmarmor, höjd 83, 116x52 cm, undersidan otydligt signerad och daterad
Smärre fanérskador, sprickor
107713
2011-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här