Byrå med huggen skiva i kolmårdsmarmor

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, signerad 1822, fanerad, huggen skiva i kolmårdsmarmor, höjd 83, 116x52 cm, undersidan otydligt signerad och daterad

Smärre fanérskador, sprickor

107713

2011-10-27