Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, tenn, stämplat Jacob Sauer 1756 (mästare i Stockholm 1733-1765), diameter 40 cm
Hål samt lagning
107757
2011-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här