Skålfat i tenn

Skålfat i tenn
Skålfat i tenn
Skålfat i tenn
Skålfat i tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, tenn, stämplat Jacob Sauer 1756 (mästare i Stockholm 1733-1765), diameter 40 cm

Hål samt lagning

107757

2011-10-26