Peter Adolf Persson oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Landskapsvy från Skåne, signerad och daterad P.A. Persson 1889, olja på duk, 97x146 cm
PROVENIENS: Stora Kvalitén, Stockholms Auktionsverk, hösten 1999, katalognr 1269

Hål och dukskador

107774

2011-10-27