Bägare i silver Johan Westerberg Piteå

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, silver, Johan Westerberg Piteå, 1800-tal, svisselerad dekor, höjd 6,5 cm

Mynning med skador

107860

2011-10-27