Max Walter Swanberg färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SWANBERG, Max Walter (1912-1994): Kompostion med figur, signerad och daterad Max Walter -56, färglitografi, provtrycksuppl 25/25, 48x38,5 cm

107874

2011-10-28