Arvid Öström stilleben

Arvid Öström stilleben
Arvid Öström stilleben
Arvid Öström stilleben
Arvid Öström stilleben

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Stilleben med tussilago och blåsippor, olja på pannå, signerad, 18x23 cm

107901

2011-10-28