Lindqvist Carl Magnus fiskargubbe

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977):Fiskargubbe från Trysunda, signerad och daterad C.M Lindqvist 1929, akvarell på papper, 36x29 cm

107903

2011-10-28