Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HOFLUND, Ivan (1887-1948): Kalmar slott, signerad och daterad Ivan Hoflund, olja på duk
Mindre hål
107911
2011-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här