Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BAAGOE, Carl Erik (1829-1902): Skepp i hög sjö, signerad och daterad Baagoe 1896, olja på duk, 84x130 cm
Färgbortfall
107933
2011-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här