Skålfat 1800-talets slut

Skålfat 1800-talets slut
Skålfat 1800-talets slut
Skålfat 1800-talets slut
Skålfat 1800-talets slut
Skålfat 1800-talets slut
Skålfat 1800-talets slut
Skålfat 1800-talets slut
Skålfat 1800-talets slut

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

SKÅLFAT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt och reliefer i koppar, höjd 31 cm

107964

2011-10-28