Axel Thorsen Schovelin oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SCHOVELIN, Axel Thorsen (1827-1893): Landskap med figurer, signerad AT Schovelin 1863, olja på duk, 101x136 cm

Smärre färgbortfall

107966

2011-10-28