Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SCHOVELIN, Axel Thorsen (1827-1893): Landskap med figurer, signerad AT Schovelin 1863, olja på duk, 101x136 cm
Smärre färgbortfall
107966
2011-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här