Elli Hemberg oljemålning

Elli Hemberg oljemålning
Elli Hemberg oljemålning
Elli Hemberg oljemålning
Elli Hemberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HEMBERG, Elli (1896-1994): Blomsterstilleben,
signerad och daterad Elli Hemberg 1927, olja på duk, 61x50 cm

107978

2011-10-30