Gene Matthews blandteknik

Gene Matthews blandteknik
Gene Matthews blandteknik

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTHEWS, Gene (Eugene Edward, född 1931): "Bioglyph III", signerad och daterad 73, blandteknik, 238x121 cm
Utställd: Galleri Löwenadler januari 1974 "Downtown Aesthetics N.Y"

repor

107979

2011-10-31