Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

6 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985) Abisko, signerad och Tord 46, olja på pannå, 145x86 cm

107980

2011-10-28