Robert Haglund stockholmsmotiv

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HAGLUND, Robert (1844-1930): Nybroplan i början av Birger Jarlsgatan, signerad och daterad (18)96, tusch o blyerts, 21x31,5 cm
Publicerad: G Nordensvan "Mälardrottningen", 1896

108039

2011-10-29