Ivor Abrahms skulptur

Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur
Ivor Abrahms skulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ABRAHAMS, Ivor (född 1935): "Amsterdam park", signerad och daterad 71, 6/6, skulptur/blandteknik, höjd 20 cm, längd 41 cm

108055

2011-10-31