Johnny Oppenheimer oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OPPENHEIMER, Johnny (1923- 2005): Fiskstilleben, signerad och daterad Oppenheimer 1960 , olja på duk, 50x60 cm

108070

2011-10-29