Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av präst, monogramsignerad AET 80, olja på duk, 73x62 cm
Dukskador och färgbortfall
108071
2011-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här