1700-tals porträtt

1700-tals porträtt
1700-tals porträtt
1700-tals porträtt
1700-tals porträtt
1700-tals porträtt
1700-tals porträtt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av präst, monogramsignerad AET 80, olja på duk, 73x62 cm

Dukskador och färgbortfall

108071

2011-10-29