Ryska ikoner

Ryska ikoner
Ryska ikoner
Ryska ikoner
Ryska ikoner

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IKONER, 2 st., 1800 resp 1900-tal, 19x15,5 resp 18x14,5 cm

Färgbortfall, slitage

108103

2011-10-29