Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WESSMAN, Björn (född 1949): "Frana V", signerad a tergo Björn Wessman 2003, olja på duk, 31x24 cm

108127

2011-10-29