Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WESSMAN, Björn (född 1949): "Frana V", signerad a tergo Björn Wessman 2003, olja på duk, 31x24 cm
108127
2011-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här