Tusch litografier bl a Viksten o Olle Nyman

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

VIKSTEN, Hans 1926-1987): "Månrenar, Norrbotten", signerad Viksten, 34x27 cm, LITOGRAFIER, 4 st, bl a Olle Nyman, Lars Viksten, varierande mått

108128

2011-10-29