Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ADAMSSON, Bo Åke (född 1941): Ingemar Stenmark, signerad Bo-Åke Adamsson, 43/300, färglitografi, 83x61 cm
108136
2011-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här