Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, 4 st, varav 3 signerade, färgserigrafi, samtliga numrerade, ca 27x23 cm, varierande mått
108161
2011-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här