Bengt Lindström färgserigrafi

Bengt Lindström färgserigrafi
Bengt Lindström färgserigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, 4 st, varav 3 signerade, färgserigrafi, samtliga numrerade, ca 27x23 cm, varierande mått

108161

2011-10-29