Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDELMAN, Yrjö (född 1941): Inslagen golfklubba, signerad och numrerad Y. Edelmann, 11/150, färglitografi, bladstorlek 124x88 cm, visas endast online
Oramad
108178
2011-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här