Luigi Kasimir etsning motiv från Wien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KASIMIR, Luigi (1881-1962): Wien, am Hof mit St. Urbani Keller, signerad med blyerts Luigi Kasimir, numrerad 41, färgsetsning, 35,5x25,5 cm

108187

2011-10-30