Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): Canal de Loing, signerad Jerke, olja på pannå, 30x40 cm

108190

2011-10-30