Gino Mancha skulptur "Nära skjuter ingen hare"

Gino Mancha skulptur
Gino Mancha skulptur
Gino Mancha skulptur
Gino Mancha skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

SKULPTUR, förgylld stenmassa, i form av hare, halsen med skylten "Nära skjuter ingen hare", signerad Gino Mancha, höjd 55 cm

108200

2011-10-30