Uplight Josef Frank för Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPLIGHT, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnummer 2148, modellnummer 2148
Proveniens: Utrikesdepartementet

Slitage

108207

2011-10-30