Orientmatta semiantik

Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, kaukasisk, daterad 1929, ca 302x198 cm

Skador, slitage

108220

2011-10-30