Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Cykeltur med Leo", signerad och numrerad, M. Pyk, 95/290, färglitografi, 34x43 cm

108227

2011-10-30