Dosa snäcka med silverfattning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, snäcka med silverfattning, invändigt med förgyllning, stämplad Stockholm 1800-talets första del, längd 8 cm

108239

2011-11-01