Bordslampa Josef Frank för Svenskt Tenn
2011-10-31
108240
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Josef Frank, Svenskt Tenn, modellnummer 2388, blank mässing och grönt skinn, höjd 47 cm
Proveniens: Utrikesdepartementet
Slitage