Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEICKELL, Arthur (1873-1958): Vapenstilleben, signerad A Heickell, olja på duk, 47x56 cm
108259
2011-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här