Bordslampa i keramik Cilla Adlercreutz

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, signerad Cilla Adlercreutz -95, bemålad keramik, höjd 65 cm
Proveniens:Utrikesdepartementet

108270

2011-11-01