Aschenbrenner Rahmberg etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETSNINGAR, 2 st., Lennart Aschenbrenner, Ulf Rahmberg, signerade och numrerade, 59x44 cm resp. bladstorlek 62x93 cm

Rahmberg med glasskador och gulnader

108286

2011-10-31