Lotten von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEGERFELT, Lotten von (1834-1915): Trädgårdsarbete, signerad och daterad L v Gegerfelt 1899, 28x44 cm

108319

2011-10-31