Allan Ebeling glaserat lergods

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EBELING, Allan (1897-1975): Vattenbärerska, monogramsignerad AE, daterad Torshälla juni 1933, glaserat lergods, höjd 38 cm

108334

2011-10-31