Jordglob 1909

Jordglob 1909
Jordglob 1909
Jordglob 1909
Jordglob 1909

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORDGLOB, Kiepert, svensk upplaga av Kempe, Berlin, Reimers, 1909, höjd ca 97 cm, proveniens Försäkringsbolaget Skandia

Skador, sprickor

108368

2011-10-31