Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BADUR, Frank (född 1944): Konkret komposition, signerad a tergo Frank Badur 1980, akryl på duk, 120x120 cm
Tryckskador
108373
2011-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här