Böcker om Skokloster, Uppsala, Stockholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖCKER, 4 volymer, Rothlieb, Skokloster, 1819, Eenberg, Kort berättelse af de märkwärdigste saker... uti Upsala, 1704 tillsammans med En utförlig relation om den grufweliga eldz-wåda... Upsala stad, 1703, Stockholms stads historia, 1775, Huldberg, Ny adress-kalender och vägvisare 1888, olika band, några samtida

Skador och slitage

108413

2011-11-01