Reihold Ljunggren litografi

Reihold Ljunggren litografi
Reihold Ljunggren litografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): S/S Diana vid Julaftonsfyr, signerad R. Ljunggren, färglitografi 216/350, 27x38 cm

108440

2011-11-01